ГАРДЕРОБ IRIM NOVA ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА
Code: 241820
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1500.00 мм
- HEIGHT : 2080.00 мм
Shipping:
See credit plans
from10.04 €
/
19.64лв.
Interest, fees and APR

10х26.58€
/
10х51.99лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | NOVA ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| WIDTH | 1500.00 мм |
| HEIGHT | 2080.00 мм |
| DEPTH-MM | 500.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929061925 |

English 












