ГАРДЕРОБ IRIM CITY 1045 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР
Код: 241822






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 2200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2160.00 мм
Купи на изплащане
от16.47 €
/
32.21лв.
Лихва, такси и ГПР

10х43.60€
/
10х85.27лв.
Цена: 545.04 €436.03 € / 852.80 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | CITY 1045 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| ШИРИНА | 2200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2160.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 525.00 мм |
| EAN | 3800929061116 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














