ГАРДЕРОБ IRIM CITY 1045 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР
Code: 241822






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 2200.00 мм
- HEIGHT : 2160.00 мм
See credit plans
from16.47 €
/
32.21лв.
Interest, fees and APR

10х43.60€
/
10х85.27лв.
Price: 545.04 €436.03 € / 852.80 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | CITY 1045 ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ГЕРАНО/КАШМИР |
| WIDTH | 2200.00 мм |
| HEIGHT | 2160.00 мм |
| DEPTH-MM | 525.00 мм |
| EAN | 3800929061116 |
No documents were found for this product

English 














