ГАРДЕРОБ+БЮРО IRIM POSITANO ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Код: 241819




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2000.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от8.96 €
/
17.52лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.72€
/
10х46.39лв.
Цена: 296.50 €237.20 € / 463.92 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | POSITANO ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| ШИРИНА | 1600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2000.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 580.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929062069 |

Български 












