ГАРДЕРОБ+БЮРО IRIM POSITANO ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР
Code: 241819




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1600.00 мм
- HEIGHT : 2000.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.96 €
/
17.52лв.
Interest, fees and APR

10х23.72€
/
10х46.39лв.
Price: 296.50 €237.20 € / 463.92 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | POSITANO ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ ДИЛЪН/КАШМИР |
| WIDTH | 1600.00 мм |
| HEIGHT | 2000.00 мм |
| DEPTH-MM | 580.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929062069 |

English 












