ГАРДЕРОБ+БЮРО IRIM POSITANO АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
Код: 241818




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2000.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от8.65 €
/
16.92лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.90€
/
10х44.79лв.
Цена: 286.30 €229.04 € / 447.96 лв.
Спести: 20 %
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | POSITANO АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| ШИРИНА | 1600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2000.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 580.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929062052 |

Български 












