ГАРДЕРОБ+БЮРО IRIM POSITANO АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ
Code: 241818




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1600.00 мм
- HEIGHT : 2000.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.65 €
/
16.92лв.
Interest, fees and APR

10х22.90€
/
10х44.79лв.
Price: 286.30 €229.04 € / 447.96 лв.
Save: 20 %
| Brand | IRIM |
| MODEL | POSITANO АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АРВЕН СОНОМА/ЛАТЕ |
| WIDTH | 1600.00 мм |
| HEIGHT | 2000.00 мм |
| DEPTH-MM | 580.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929062052 |

English 












