ГАЕЧЕН КЛЮЧ 25/28 MM TOPMASTER CR-V TMP
Код: 126472
В наличност
Доставка:
| Марка | TOPMASTER |
| МОДЕЛ | CR-V TMP |
| ТИП КЛЮЧ | ГАЕЧЕН |
| РАЗМЕР НА КЛЮЧ | 25 мм |
| РАЗМЕР НА КЛЮЧ 2 | 28 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ИНСТРУМЕНТА | 280 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.330 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 3110 |
| EAN | 3800123111839 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












