ГАЕЧЕН КЛЮЧ 25/28 MM TOPMASTER CR-V TMP
Code: 126472
In stock
Shipping:
| Brand | TOPMASTER |
| MODEL | CR-V TMP |
| WRENCH TYPE | ГАЕЧЕН |
| WRENCH SIZE | 25 мм |
| WRENCH SIZE 2 | 28 мм |
| TOOL LENGTH | 280 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.330 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | DIN 3110 |
| EAN | 3800123111839 |
No documents were found for this product

English 












