УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ TEFAL EY201815 4.20 L, ТАЙМЕР, ЧЕРЕН
Код: 854837
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 1500 W
- КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА : 4.20 L
- КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ : 1.2КГ
- ТАЙМЕР
- МОЩНОСТ : 1500 W
- ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ : НЕЗАЛЕПВАЩО
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ | EY201815 |
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 4.20 L |
| ТАЙМЕР | Да |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | EY201815 |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 1.2КГ |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП УРЕД | EASY FRY |
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 4.20 L |
| EAN | 3045380014565 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















