УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ TEFAL EY201815 4.20 L, TIMER, ЧЕРЕН
Code: 854837
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 1500 W
- BASKET CAPACITY : 4.20 L
- BASKET CAPACITY : 1.2КГ
- TIMER
- POWER : 1500 W
- INSIDE COVER : НЕЗАЛЕПВАЩО
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| Brand | TEFAL |
| MODEL | EY201815 |
| POWER | 1500 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| BASKET CAPACITY | 4.20 L |
| TIMER | Yes |
| THERMOSTAT | Yes |
| AUTO OFF | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | EY201815 |
| BASKET CAPACITY | 1.2КГ |
| THERMOSTAT | Yes |
| TIMER | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TYPE HEALTHY COOKING | EASY FRY |
| POWER | 1500 W |
| INSIDE COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| AUTO OFF | Yes |
| POWER | 1500 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| BASKET CAPACITY | 4.20 L |
| EAN | 3045380014565 |
No documents were found for this product

English 















