УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ PHILIPS HD9252/90 0.80 L, ТАЙМЕР, ЧЕРЕН
Код: 821276
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 1400 W
- ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ : 7
- КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА : 0.80 L
- КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
- ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ
- КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ : 0.8kg
- ТАЙМЕР
- МОЩНОСТ : 1400 W
Купи на изплащане
от5.41 €
/
10.58лв.
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | HD9252/90 |
| ТИП УРЕД | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 0.80 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 0.80 м |
| Размери | 360X264X295 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1 | БЕЗОПАСНИ ЗА МИЯЛНА МАШИНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 3 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 5.600 kg |
| МОДЕЛ | HD9252/90 |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 0.8kg |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП УРЕД | AIR FRYER |
| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ДИСПЛЕЙ | LED дисплей |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ1 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОПИСАНИЕ2 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА | Да |
| ТИП УРЕД | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 0.80 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 0.80 м |
| Размери | 360X264X295 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1 | БЕЗОПАСНИ ЗА МИЯЛНА МАШИНА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 2 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 3 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| EAN | 8710103951803 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















