УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ PHILIPS HD9252/90 0.80 L, TIMER, ЧЕРЕН
Code: 821276
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 1400 W
- PRESET PROGRAMS : 7
- BASKET CAPACITY : 0.80 L
- TEMPERATURE CONTROL
- INCLUDED ACCESSORIES
- BASKET CAPACITY : 0.8kg
- TIMER
- POWER : 1400 W
See credit plans
from5.41 €
/
10.58лв.
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | HD9252/90 |
| TYPE HEALTHY COOKING | AIRFRYER |
| POWER | 1400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| BASKET CAPACITY | 0.80 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| TIMER | Yes |
| THERMOSTAT | Yes |
| AUTO OFF | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| CABLE LENGTH | 0.80 м |
| DIMENSIONS | 360X264X295 |
| ADDITIONAL INFORMATION 1 | БЕЗОПАСНИ ЗА МИЯЛНА МАШИНА |
| ADDITIONAL INFORMATION 2 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ADDITIONAL INFORMATION 3 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.600 kg |
| MODEL | HD9252/90 |
| BASKET CAPACITY | 0.8kg |
| THERMOSTAT | Yes |
| TIMER | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TYPE HEALTHY COOKING | AIR FRYER |
| POWER | 1400 W |
| DISPLAY | LED дисплей |
| AUTO OFF | Yes |
| ADDITIONAL1 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ADDITIONAL2 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | Yes |
| TYPE HEALTHY COOKING | AIRFRYER |
| POWER | 1400 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| BASKET CAPACITY | 0.80 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| CABLE LENGTH | 0.80 м |
| DIMENSIONS | 360X264X295 |
| ADDITIONAL INFORMATION 1 | БЕЗОПАСНИ ЗА МИЯЛНА МАШИНА |
| ADDITIONAL INFORMATION 2 | ПАТЕНТОВАНА ФУНКЦИЯ RAPID AIR |
| ADDITIONAL INFORMATION 3 | КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА |
| EAN | 8710103951803 |
No documents were found for this product

English 



















