УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ EASY FRY&STEAM TEFAL FW201815 6.50 L, ТАЙМЕР, ЧЕРЕН
Код: 238900
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 1700 W
- ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ : 7
- КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА : 6.50 L
- КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА : ОТ 80°C ДО 200°C
- ТАЙМЕР
Купи на изплащане
от8.11 €
/
15.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ | FW201815 |
| ТИП УРЕД | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ | 1700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 6.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 80°C ДО 200°C |
| ТАЙМЕР | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| МОДЕЛ | FW201815 |
| ТАЙМЕР | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПРОЗОРЕЦ | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА | Да |
| ТИП УРЕД | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ | 1700 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 7 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 80°C ДО 200°C |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| EAN | 3045380020214 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























