УРЕД ЗА ЗДРАВОСЛОВНО ГОТВЕНЕ EASY FRY&STEAM TEFAL FW201815 6.50 L, TIMER, ЧЕРЕН
Code: 238900
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 1700 W
- PRESET PROGRAMS : 7
- BASKET CAPACITY : 6.50 L
- TEMPERATURE CONTROL : ОТ 80°C ДО 200°C
- TIMER
See credit plans
from8.11 €
/
15.86лв.
Interest, fees and APR

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Brand | TEFAL |
| MODEL | FW201815 |
| TYPE HEALTHY COOKING | AIRFRYER |
| POWER | 1700 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| BASKET CAPACITY | 6.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 80°C ДО 200°C |
| TIMER | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| AUTO OFF | Yes |
| MODEL | FW201815 |
| TIMER | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VIEWING WINDOW | No |
| AUTO OFF | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER | Yes |
| TYPE HEALTHY COOKING | AIRFRYER |
| POWER | 1700 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 80°C ДО 200°C |
| DISPLAY | Yes |
| EAN | 3045380020214 |
No documents were found for this product

English 























