ОБЕРФРЕЗА NEXTOOL JL-3709
Код: 147670




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 600 W
- ЦАНГА : 6 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 34.99 €26.24 € / 51.32 лв.
Спести: 25 %
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | JL-3709 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ЦАНГА | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3000-30000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.600 kg |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234202860 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























