ОБЕРФРЕЗА NEXTOOL JL-3709
Code: 147670




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 600 W
- COLLET CHUCKING SYSTEM : 6 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 34.99 €26.24 € / 51.32 лв.
Save: 25 %
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL | JL-3709 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| SPEED CONTROL | Yes |
| COLLET CHUCKING SYSTEM | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3000-30000 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.600 kg |
| TOOL CASE | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234202860 |
No documents were found for this product

English 

























