ОБЕРФРЕЗА EINHELL TE-RO 1255 E
Код: 489171









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1200 W
- МАКС. ХОД НА ФРЕЗОВАТА ГЛАВА : 55 мм
- ЦАНГА : 6 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от2.95 €
/
5.77лв.
Цена: 92.03 €78.22 € / 152.99 лв.
Спести: 15 %
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TE-RO 1255 E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ХОД НА ФРЕЗОВАТА ГЛАВА | 55 мм |
| ЦАНГА | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 11000-30000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.400 kg |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825537215 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























