ОБЕРФРЕЗА EINHELL TE-RO 1255 E
Code: 489171









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1200 W
- MAXIMUM STROKE CUTTER HEAD : 55 мм
- COLLET CHUCKING SYSTEM : 6 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from2.95 €
/
5.77лв.
Price: 92.03 €78.22 € / 152.99 лв.
Save: 15 %
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TE-RO 1255 E |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| SPEED CONTROL | Yes |
| MAXIMUM STROKE CUTTER HEAD | 55 мм |
| COLLET CHUCKING SYSTEM | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 11000-30000 |
| PRODUCT WEIGHT | 4.400 kg |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825537215 |
No documents were found for this product

English 



























