LED ВЛАГОЗАЩИТЕН ПЛАФОН 15W 4К 1050LM, 22CM, IP65, ЕЛИПСА VITO ORI
Код: 130749
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ORI
- МОЩНОСТ W : 15.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ORI |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ДЪЛЖИНА | 21.50 см |
| ШИРИНА | 12.50 см |
| ВИСОЧИНА | 5.90 см |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| EAN | 6972538043443 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












