LED ВЛАГОЗАЩИТЕН ПЛАФОН 15W 4К 1050LM, 22CM, IP65, ЕЛИПСА VITO ORI
Code: 130749
In stock
Short Description
- MODEL : ORI
- MAXPOWER-W : 15.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ORI |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| LENGTH | 21.50 см |
| WIDTH | 12.50 см |
| HEIGHT | 5.90 см |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 6972538043443 |
No documents were found for this product

English 












