LED ФАСАДНО ТЯЛО КВАДРАТ 7W 3000К 550LM IP65 ЧЕРНО V-TAC
Код: 131848
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 7.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 13.30 cm |
| ШИРИНА | 13.30 cm |
| ВИСОЧИНА | 6.70 cm |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| EAN | 3800157684958 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











