LED ФАСАДНО ТЯЛО КВАДРАТ 7W 3000К 550LM IP65 ЧЕРНО V-TAC
Code: 131848
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 7.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 13.30 cm |
| WIDTH | 13.30 cm |
| HEIGHT | 6.70 cm |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800157684958 |
No documents were found for this product

English 











