LED ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО КВАДРАТ 2X3W 4K IP54 VIVALUX STARK
Код: 145211
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : STARK
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 15000H
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | STARK |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | G |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 360LM, 4000K |
| EAN | 3800234850955 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













