LED ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО КВАДРАТ 2X3W 4K IP54 VIVALUX STARK
Code: 145211
In stock
Short Description
- MODEL : STARK
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 15000H
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | STARK |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 10.00 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | G |
| ADDITIONAL INFORMATION | 360LM, 4000K |
| EAN | 3800234850955 |
No documents were found for this product

English 













