LED ФАСАДНО ТЯЛО 6W 3000-6000K IP65 VITO ADRIA-W1
Код: 237077
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ADRIA-W1
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ADRIA-W1 |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 22.00 см |
| ШИРИНА | 11.30 см |
| ВИСОЧИНА | 5.10 см |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | G |
| EAN | 6972538046789 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












