LED ФАСАДНО ТЯЛО 6W 3000-6000K IP65 VITO ADRIA-W1
Code: 237077
In stock
Short Description
- MODEL : ADRIA-W1
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ADRIA-W1 |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 22.00 см |
| WIDTH | 11.30 см |
| HEIGHT | 5.10 см |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | G |
| EAN | 6972538046789 |
No documents were found for this product

English 












