LED ФАСАДНО ТЯЛО 2X4W 4000K IP65 VITO ADRIA
Код: 144549
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ADRIA
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 30000H
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ADRIA |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 11.30 см |
| ШИРИНА | 5.10 см |
| ВИСОЧИНА | 22.00 см |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | G |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА, 4000 K, 360 LM |
| EAN | 6972538044266 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












