LED ФАСАДНО ТЯЛО 2X4W 4000K IP65 VITO ADRIA
Code: 144549
In stock
Short Description
- MODEL : ADRIA
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : АНТРАЦИТ
- ILLUMINATION DURATION : 30000H
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ADRIA |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 11.30 см |
| WIDTH | 5.10 см |
| HEIGHT | 22.00 см |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | G |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА, 4000 K, 360 LM |
| EAN | 6972538044266 |
No documents were found for this product

English 












