LED ФАСАДНО ТЯЛО 2X3W 3000-4000-6400K IP65 VIVALUX STARK
Код: 230535
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : STARK
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | STARK |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОМЯНА НА ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА |
| EAN | 3800234852492 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















