LED ФАСАДНО ТЯЛО 2X3W 3000-4000-6400K IP65 VIVALUX STARK
Code: 230535
In stock
Short Description
- MODEL : STARK
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | STARK |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 10.00 см |
| WIDTH | 10.00 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОМЯНА НА ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА |
| EAN | 3800234852492 |
No documents were found for this product

English 


















