LED ФАСАДНО ТЯЛО 12W 4200K ДВУПОСОЧНО ЧЕРНО HOROZ TWIST
Код: 220883
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TWIST
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 15000H
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | TWIST |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 17.00 см |
| ШИРИНА | 5.30 см |
| ВИСОЧИНА | 8.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ СЕ ДИМИРА,821LM,4200K |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 15000H |
| EAN | 8680985595665 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











