LED ФАСАДНО ТЯЛО 12W 4200K ДВУПОСОЧНО ЧЕРНО HOROZ TWIST
Code: 220883
In stock
Short Description
- MODEL : TWIST
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 15000H
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | TWIST |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 17.00 см |
| WIDTH | 5.30 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА,821LM,4200K |
| ILLUMINATION DURATION | 15000H |
| EAN | 8680985595665 |
No documents were found for this product

English 











