LED ФАСАДНО ТЯЛО 10W 3000-6400K IP65 БЯЛО VIVALUX BOSTON
Код: 235958






Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BOSTON
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
Цена: 21.89 €17.49 € / 34.21 лв.
Спести: 20 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | BOSTON |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ВИСОЧИНА | 8.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | G |
| EAN | 3800234852461 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















