LED ФАСАДНО ТЯЛО 10W 3000-6400K IP65 БЯЛО VIVALUX BOSTON
Code: 235958






The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- MODEL : BOSTON
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
Price: 21.89 €17.49 € / 34.21 лв.
Save: 20 %
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | BOSTON |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 10.00 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | G |
| EAN | 3800234852461 |
No documents were found for this product

English 















