ГРАДИНСКА ЛАМПА СТОЯЩА E27 IP44 40CM BELIGHT
Код: 140399
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ДЪЛЖИНА | 9.30 см |
| ШИРИНА | 11.70 см |
| ВИСОЧИНА | 40.00 см |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| EAN | 3800231891319 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











