ГРАДИНСКА ЛАМПА СТОЯЩА E27 IP44 40CM BELIGHT
Code: 140399
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| LENGTH | 9.30 см |
| WIDTH | 11.70 см |
| HEIGHT | 40.00 см |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| EAN | 3800231891319 |
No documents were found for this product

English 











