ФАСАДНО ТЯЛО E27 IP44 PR ТЪМНОСИВ VIVALUX LUXOR
Код: 132839
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LUXOR
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ТЪМНО СИВ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | LUXOR |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 30.30 см |
| ШИРИНА | 9.10 см |
| ВИСОЧИНА | 10.10 см |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A++ - E |
| EAN | 3800234850030 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













