ФАСАДНО ТЯЛО E27 IP44 PR ТЪМНОСИВ VIVALUX LUXOR
Code: 132839
In stock
Short Description
- MODEL : LUXOR
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ТЪМНО СИВ
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | LUXOR |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 30.30 см |
| WIDTH | 9.10 см |
| HEIGHT | 10.10 см |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++ - E |
| EAN | 3800234850030 |
No documents were found for this product

English 













