ФАСАДНО ТЯЛО DAKAR E27 IP44 АНТИЧНО ЗЛАТО VIVALUX DAKAR
Код: 132842
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DAKAR
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : АНТИЧНО ЗЛАТО
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | DAKAR |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 14.60 cm |
| ШИРИНА | 9.70 cm |
| ВИСОЧИНА | 26.70 cm |
| ЦВЯТ | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A++ - E |
| EAN | 3800234850016 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













