ФАСАДНО ТЯЛО DAKAR E27 IP44 АНТИЧНО ЗЛАТО VIVALUX DAKAR
Code: 132842
In stock
Short Description
- MODEL : DAKAR
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : АНТИЧНО ЗЛАТО
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | DAKAR |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 14.60 cm |
| WIDTH | 9.70 cm |
| HEIGHT | 26.70 cm |
| COLOUR | АНТИЧНО ЗЛАТО |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++ - E |
| EAN | 3800234850016 |
No documents were found for this product

English 













