ФАСАДНО ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО 2X35W GU10 IP44 VITO VEGAS-2A
Код: 468856
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : VEGAS-2A
- СЕРИЯ : VEGAS
- МОЩНОСТ W : 70.0 W
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : НИКЕЛ
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | VEGAS-2A |
| СЕРИЯ | VEGAS |
| МОЩНОСТ W | 70.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 22.00 см |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| EAN | 8697548435795 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












