ФАСАДНО ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО 2X35W GU10 IP44 VITO VEGAS-2A
Code: 468856
In stock
Short Description
- MODEL : VEGAS-2A
- SERIES : VEGAS
- MAXPOWER-W : 70.0 W
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : НИКЕЛ
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | VEGAS-2A |
| SERIES | VEGAS |
| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА/ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 22.00 см |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| EAN | 8697548435795 |
No documents were found for this product

English 












