ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ MIRA-N KOSELIKLERI
Код: 490982
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 530.00 мм
- ШИРИНА : 230.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 230.00 мм
Доставка:
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ | KOSELIKLERI |
| ФОРМА | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ | ХРОМ - НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 3 |
| ВИСОЧИНА | 530.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| EAN | 8697464940366 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















