ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ MIRA-N KOSELIKLERI
Code: 490982
In stock
Short Description
- HEIGHT : 530.00 мм
- WIDTH : 230.00 мм
- LENGTH : 230.00 мм
Shipping:
| Brand | MIRA-N |
| MODEL | KOSELIKLERI |
| FORM | ЪГЛОВА |
| MATERIAL | ХРОМ - НИКЕЛ |
| COLOUR | ХРОМ |
| RACH NUMBER | 3 |
| HEIGHT | 530.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| LENGTH | 230.00 мм |
| EAN | 8697464940366 |
No documents were found for this product

English 






















