ЪГЛОВА ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ METALIFE
Код: 140413


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 500.00 мм
- ШИРИНА : 180.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 180.00 мм
Доставка:
Цена: 15.33 €9.96 € / 19.48 лв.
Спести: 35 %
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА | ЪГОЛВА |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 3 |
| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 180.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801657171 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















