ЪГЛОВА ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ METALIFE
Code: 140413


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- HEIGHT : 500.00 мм
- WIDTH : 180.00 мм
- LENGTH : 180.00 мм
Shipping:
Price: 15.33 €9.96 € / 19.48 лв.
Save: 35 %
| Brand | METALIFE |
| FORM | ЪГОЛВА |
| COLOUR | ХРОМ |
| RACH NUMBER | 3 |
| HEIGHT | 500.00 мм |
| WIDTH | 180.00 мм |
| LENGTH | 180.00 мм |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8680801657171 |
No documents were found for this product

English 




















