ЪГЛОВА ЕТАЖЕРКА METALTEX 2 НИВА METALTEX ORIGIN LAVA
Код: 239962
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 200.00 мм
- ШИРИНА : 200.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 300.00 мм
Доставка:
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ | ORIGIN LAVA |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524011168 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























