ЪГЛОВА ЕТАЖЕРКА METALTEX 2 НИВА METALTEX ORIGIN LAVA
Code: 239962
In stock
Short Description
- HEIGHT : 200.00 мм
- WIDTH : 200.00 мм
- LENGTH : 300.00 мм
Shipping:
| Brand | METALTEX |
| MODEL | ORIGIN LAVA |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| RACH NUMBER | 2 |
| HEIGHT | 200.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| LENGTH | 300.00 мм |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8002524011168 |
No documents were found for this product

English 

























