РАФТ СЪС СКРИТ МОНТАЖ MAXHOME 60Х3.8Х23 СМ. ВЕНГЕ
Код: 490294


Офертата е валидна от 27.04.2026 до 04.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF
- ЦВЯТ : ВЕНГЕ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 38.00 мм
Доставка:
Цена: 12.78 €9.99 € / 19.54 лв.
Спести: 21 %
| Марка | MAXHOME |
| МОДЕЛ | 60Х3.8Х23 СМ. ВЕНГЕ |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 38.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 235.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКСИМАЛНО ТОВАРВАНЕ 15 КГ. |
| EAN | 3800234201863 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












